Archiv

Meeb 3 se blíží, co vás čeká?

30.4.2011 uvedeme novou verzi redakčního systému, ktery je u našich zákazníků velmi oblíben. Po dvou letech vývoje přichází jeho třetí verze a vy se můžete těšit na spoustu novinek, vylepšení a několik nových funkcí.

E-shop

Největší novinkou nové verze je rozšíření o internetové obchody (e-shopy). Díky Meeb tak nyní můžete provozovat tké e-shop, vkládat produkty, volit dopravy a možnosti plateb. Díky intuitivnímu objednávkovému systému máte přehled o všech objednávkách, systém automaticky zákazníka informuje o stavu objednávky a umožňuje zákazníkovi sledovat zásilku a to ani zdaleka není vše.

U produktů můžete vkládat fotogalerie, akce a spoustu dalších možností. DPH se automaticky dopočítává, podle toho, jestli jste nebo nejste plátce (můžete si nastavit). Je možno také volit limit pro dopravu zdarma. Samozřejmostí je napojení na zboží.cz a heureka.cz.

Zásuvné moduly

Jednotlivé doplňkové funkce systému byly odděleny a přidávají se nyní dle potřeby jako zásuvné moduly. Můžeme Vám tak v případě potřeby doprogramovat zásuvný modul na míru nebo Vám poskládat funkce přesně podle toho, co od redakčního systému očekáváte.

meeb 3

Rozšíření fotogalerie

Fotogalerie můžete na Váš web přidávat jednoduše, stačí přetáhnout fotky myší do okna administrace a všechny se hromadně upraví a nahrají. Nyní můžete ke každé fotografii jediným kliknutím přidat také popisek.

Je toho opravdu spousta, vylepšení se dočkala téměř každá čast redakčního systému a vyjímkou nebylo ani uživatelské rozhraní, které je nyní ještě více intuitivnější. Nebudeme už dále více prozrazovat, 30.4.2011 sledujte náš firemní web.

 

komentovat